Skip to content Skip to footer

Prawko na Lepszy Start

Kochani, bardzo miło nam poinformować, iż wraz z Prawko.pl – Teoria na Prawo Jazdy organizujemy wspaniałą akcję „PRAWKO.PL NA START”!

Istnieje coraz więcej form wsparcia dla młodych ludzi, którzy wychodzą spod skrzydeł różnych placówek opiekuńczo-wychowawczych, również z rodzinnych domów dziecka lub rodzin zastępczych. Nierzadko jest to wsparcie w zakresie edukacji, wsparcie psychologiczne, pomoc przy znalezieniu pracy… Ale tego jeszcze nie było!

Cudowny zespół z Prawko.pl – Teoria na Prawo Jazdy dostrzegł lukę – czy prawo jazdy na start może okazać się przydatne młodym ludziom, zazwyczaj dość ciężko doświadczonym przez życie? Jak najbardziej! Może im to dać bardzo dużą niezależność oraz wiatr w skrzydła, szczególnie jeżeli chodzi o poszukiwanie pracy. Prawko.pl – Teoria na Prawo Jazdy zaangażowało się w ten projekt całym sercem, wymyślając system pozwalający co miesiąc zbierać pulę pieniędzy, która później zostanie przeznaczona na kursy prawa jazdy dla wychowanków wspomnianych wyżej placówek (co więcej – nie zapomnieliśmy o egzaminie państwowym!).

Mamy nadzieję, że już teraz doskonale rozumiecie, jak bardzo posiadanie prawa jazdy może ułatwić START młodzieży, która często nie ma wyjścia i musi poradzić sobie sama – z pracą, z mieszkaniem, z niezależnym życiem…

Dlatego z całego serca zachęcamy do wpłaty dowolnej kwoty, można skorzystać z szybkiej wpłaty przez PayPal lub wykonać tradycyjny przelew z dopiskiem PRAWKO NA START – dane na www.mamdom.org. Pieniądze zbierane są również podczas wykładów live na stronie Prawko.pl – Teoria na Prawo Jazdy. Pamiętajcie, że liczy się każda wpłata!

Może małe wyzwanie… Ile lat temu zdobyliście swoje prawo jazdy? 10 lat temu? 20? A może więcej? Wpłaćcie tę kwotę już dzisiaj NA START. I zastanówcie się – czy przez te lata prawo jazdy było dla Was przydatne? Teraz to WY realnie możecie ułatwić komuś wejście w dorosłość, fundując mu prawo jazdy.

Chętne placówki opiekuńczo-wychowawcze, rodzinne domy dziecka oraz rodziny zastępcze zapraszamy do zgłaszania się do projektu na biuro@mamdom.org. Po zgłoszeniu otrzymacie wszelkie potrzebne informacje oraz regulamin akcji.

Życzymy Wam cudownego dnia!

Dodaj komentarz

O nas

Holistyczna opieka więzi rodzinnych – diagnozy (psychologiczne, pedagogiczne), szkolenia, warsztaty dla dzieci i rodzin.

al. Wojska Polskiego 78, Szczecin

Fundacja Mam Dom ©. All Rights Reserved. Designed by Desigo