Fundacja Mam Dom

Z przyjemnością informujemy, iż nawiązaliśmy współpracę z Fundacją ProVita i wspólnie zapraszamy chętnych dorosłych adoptowanych na kolejne weekendowe warsztaty „Problem tożsamości a tworzenie nowych narracji osoby adoptowanej”, które odbędą się w przepięknym miejscu, w willi Małgosia w Karpaczu, ul. Dzika 4, w sierpniu 2016r. Spotkanie prowadzą Zbigniew Ejchost, Joanna Kawałko i Zbigniew Wierzbiński. Chętnych prosimy o zapisanie się na stronie www.fundacja-provita.pl. Zapraszamy !!!

Na zachętę:

Doświadczenie  przez osobę  odrzucenia, jak i przyjęcia, dostarcza możliwości stwarzania różnorakich opowieści na ten temat.

Przyjrzenie się, w jaki sposób  interpretuję  rzeczywistość i jakie znaczenie nadaję swoim doświadczeniom, są w stanie zmienić własną sytuację życiową poprzez rekonstrukcję kluczowej opowieści.

Zazwyczaj problemy wynikają z ograniczających przekonań, jakie dana osoba ma na swój temat poprzez swoje deficyty i ułomności, doświadczając trudności w dostrzeżeniu swoich umiejętności i zasobów.

          Każdy z nas jest  ekspertem od swojego życia i możemy  stać się  autorami swoich pozytywnych narracji dotyczących naszego życia.

W celu dokonania zmiany użyteczne jest szukać takich momentów, w których udało nam się (chociaż na chwilę) pokonać problem, pokonać to, co jest trudne i bolesne.

Zapraszamy do tworzenia razem z nami nowych opowieści….

 

Wywiad Mam Dom w TVP Szczecin
XIV Charytatywny Turniej Golfowy