Fundacja Mam Dom
IMG_3577

W weekend 14-15 października mieliśmy okazję uczestniczyć w I Sportowym Zjeździe Rodzin Adopcyjnych Fundacji MAM DOM, który tym razem odbył się nie w tradycyjnych i gościnnych Międzyzdrojach, ale w podpoznańskim Tarnowie Podgórnym w Hotelu i Kręgielni Vector.

To dość unikalne miejsce, bo poza miłym hotelem, największą atrakcją jest sportowa kręgielnia klasyczna (4-torowa), na której rozgrywane było już wiele zawodów rangi mistrzowskiej… a tymczasem w miniony weekend rywalizowali na niej uczestnicy naszego zjazdu.

Rozegraliśmy 4 różne turnieje, wśród których najważniejszym był Turniej Rodzinny o Puchar Fundacji Mam Dom. Poza turniejem głównym mieliśmy ciekawą rywalizację drużyn (losowanych), turniej dzieci oraz wieczorne indywidualne zawody rodziców. Emocje, masa śmiechu, świetna zabawa, a co najważniejsze wspaniałe wrażenia wywiezione z Tarnowa Podgórnego – to wszystko sprawia, że już dzisiaj planujemy II Zjazd Sportowy, może już za niespełna rok?

Szczególne podziękowania ślemy do Jarka – gdyby nie Ty, i Twój wrodzony talent do pracy z mikrofonem, kręglami, no i ludźmi – nie byłoby tak wspaniałej zabawy i integracji 🙂

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, zapraszamy do Galerii i… do kolejnych zjazdów!

Zjazd Rodzin Adopcyjnych 2017 najlepszym w naszym X-leciu!
Wspólny Projekt z NBP!
Translate »